Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement on Services and Advice within Development Financing
Framework agreement on services and advice within development financing.
The purpose of the framework agreement is to provide a range of expertise that Sida can draw on for support to Sida's project and programs with focus on development financing.
Please see the tender documents for further information.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79100000 Juridiska tjänster, 79412000 Finansiella konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen