228778-2020 - PlaneringSverige-Stockholm: Kirurgiska instrument
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Informationsförfrågan (RFI) - borr till frakturkirurgi
Referensnummer: SÖS 2020-0813
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33169000 Kirurgiska instrument
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33160000 Operationsteknik
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Borr till frakturkirurgi