2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmsystem till särskilt boende äldreomsorg
Beskrivning: Svenljunga kommun bjuder in leverantörer att komma med anbud för Larmsystem till särskilt boende i äldreomsorgen.
Intern identifierare: 24/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 32235000 Slutet övervakningssystem, 35121700 Larmsystem, 35125000 Övervakningssystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000