22884-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – TI 2023-1161 Transport av avvattnat slam Gnesta kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1161 Transport av avvattnat slam Gnesta kommun
BeskrivningUpphandlingen omfattar hämtning, transport och avsättning av avvattnat slam från Gnesta och Björnlunda avloppsreningsverk i Gnesta kommun
Intern identifierare24/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandlingen omfattar hämtning, transport och avsättning av avvattnat slam från Gnesta och Björnlunda avloppsreningsverk i Gnesta kommun.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter