2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internationell partner
Beskrivning: Strategiska och rådgivande kommunikationstjänster (information och marknadsföring) på internationella marknader.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97187:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring