2. Förfarande
Förfarande
Titel: El till Energimyndigheten
Beskrivning: El till Energimyndighetens kontor
Intern identifierare: 2024-15212
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på tjänster
Beskrivning: Genom att konkurrensutsätta Energimyndighetens behov av El är målet att få till ett avtal med fokus på miljömässig hållbarhet och kostnadseffektivitet.
Intern identifierare: Dnr 2024-15212
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa krav och förutsättningar