See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser upphandlingssystem för Huddinge kommun, Huddinge Samhällsfastighter (HusF) och Huge Bostäder (Huge). I Huddinge kommuns grundutförande ingår även avtalsdatabas, HusF och Huge efterfrågar dock avtalsdatabas som option.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:73066:Lot:1