2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal fältberedskap Mölndal Energi Nät
Beskrivning: Ramavtal gällande för jour- och driftberedskap för el inom Mölndal Energi Näts koncessionsområde. Ramavtalet skall tecknas för 1år med möjlighet till förlängning till maximalt 8 år
Intern identifierare: Dnr 00025 2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000