Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
1 Ultra-High Mass Resolution Mass Spectrometry Imaging Instrument
Referensnummer: UH 2018-96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38433100 Masspektrometer
II.1.4.
Kort beskrivning
1 ultra-high mass resoultion mass spectrometry imaging instrument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 9 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38433100 Masspektrometer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
A open procurement regarding one ultra-high mass resolution mass spectrometry imaging instrument.