2. Förfarande
Förfarande
Titel: Film till Jordbruksverket
Beskrivning: Uppdraget omfattar i huvudsak informations-, kampanj- och utbildningsfilmer inom olika format och områden, men också direktstreaming av olika möten och live-konferenser. Jordbruksverket använder sig av filmer på olika webbplatser och i andra sammanhang, som till exempel under konferenser och på mässor. Jordbruksverket delar även filmer, stories och reels i olika sociala medier, bland annat i samband med olika informationskampanjer.
Intern identifierare: 2.8.11-19237/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000