2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätstationer
Beskrivning: Kraftringen nät AB avser att upphandla ramavtal för Nätstationer.
Intern identifierare: KNAB-2023/76
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000