229127-2023 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bygg- och Trävaror
Referensnummer: 2023-00018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun bjuder härmed in till att lämna anbud avseende bygg- och trävaror.