Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av högspänning som lågspänningsställverk, Fo Teatrarna
Referensnummer: 18/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar Periodisk tillsyn, Tillståndskontroller/ Kapacitetsprov, Beredskap, Termografering och Felavhjälpande underhåll av elkraftssystem inom idag följande orter:
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 71631000 Teknisk besiktning, 71632000 Teknisk provning, 71700000 Övervakning och kontroll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen