See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel, Färskt kött och charkuteriprodukter Ver 2
Beskrivning: Upphandling avser färskt kött och charkuteriprodukter samt korvsortiment
Föregående meddelande: 008332-2023
Intern identifierare: KS 2022-222 Ver 2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL, Växjö kommun