See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Programledare Fyra spår
Beskrivning: Region Uppsala upphandlar en konsult i rollen som Programledare för projektet 4-spår.
Intern identifierare: UPPH2026-00011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000