229238-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mobiltelefoner – Mobiltelefoner med tillbehör VästUpp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner med tillbehör VästUpp
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att få till stånd ett ramavtal med leverantör som kan tillgodose det löpande behovet av mobiltelefoner, telefoner och tillbehör.
Intern identifierareKS/2024:786
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000