2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av brandredskap och rökluckor
Beskrivning: Service av brandredskap och rökluckor mm i Kungsbacka kommun
Intern identifierare: 2025-00239
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: service av brandredskap
Intern identifierare: 1633782
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: service brandredskap
Intern identifierare: 1633897