229267-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsautomatisering – BPMS (Business Process Management System)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBPMS (Business Process Management System)
BeskrivningUpphandling av BPMS-lösning (Business Process Management System) med tillhörande konsulttjänster, ser vidare vad som framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare0185/23
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72513000 Kontorsautomatisering
Ytterligare klassificering (cpv): 48920000 Programvara för kontorsautomation, 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelInformationsfrågor
BeskrivningInformationsfrågor
Ytterligare klassificering (cpv): 48920000 Programvara för kontorsautomation
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKvalificeringskrav
BeskrivningEnl UHD
Ytterligare klassificering (cpv): 48920000 Programvara för kontorsautomation, 72268000 Tillhandahållande av programvara