229273-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Diverse reservdelar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
MICOVE Replacement Parts
Referensnummer: 19FMV5051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34913000 Diverse reservdelar
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of replace parts for upgrade of worn out Micove II and III to Micove LTE+.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen