229293-2018 - ÄndringSverige-Karlstad: Behandling av slam
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slambehandling
Referensnummer: EN711
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513800 Behandling av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Omhändertagande av oavvattnat slam från enskilda avloppsanläggningar. Upphandlingen avser Karlstads Energi AB.