229347-2018 - ÄndringSverige-Falkenberg: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-kommunikation
Referensnummer: KS2018-123
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser kapacitetstjänster för IT-kommunikation mellan kommunens fastigheter.
Inbjudan
Falkenbergs kommun med deltagande upphandlande myndigheter inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende .
Denna upphandling ska leda till avtal som tecknas med en leverantör.
Anbudsgivning sker enligt villkor i upphandlingsdokumenten.