229348-2018 - ÄndringSverige-Vaxholm: Socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetsdrift av bostad med särskild service enligt 9 § 9 p. LSS och daglig verksamhet enligt 9 § 10 p. LSS
Referensnummer: SN 2017/92.734
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85320000 Socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar följande: Gruppbostad Ullbergsväg, bostad med särskild service Fredrikstrandsvägen och daglig verksamhet fördelad på (2) två lokaler, Hamngatan samt Rindö.
Hälso- och sjukvårdsutförande i ovan nämnda verksamheter.