229362-2022 - ResultatSverige-Malmö: Bevattningsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevattningsanläggningar
Referensnummer: SN-2021-1080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43323000 Bevattningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för leverans av material och tjänster kopplade till Malmö stads bevattningsanläggningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45232120 Bevattningsanläggning, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen