See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Uppdraget omfattar bevakningstjänster av Region Jönköpings läns sjukhus, skolor, Kulturhuset Spira, vårdcentraler Bra liv, mobil mammografivagn och Folktandvård.
Intern identifierare: RJL 2025/533
Förfarandets viktigaste kännetecken: se upphandlingsdokument.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Intern identifierare: 1566654
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Stora segerstad
Intern identifierare: 1591504
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Jönköping
Beskrivning: se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1591472
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde Värnamo
Intern identifierare: 1591473
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde Höglandet
Intern identifierare: 1591474