Huvudsaklig CPV-kod 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbudsansökan gällande upphandling för att ta fram ta fram en ny och mer hållbar och användarvänlig avfallspåse för insamling av biologiskt avfall (matavfall) från hushållen.