229474-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Anläggningsmaskinförare inklusive maskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnläggningsmaskinförare inklusive maskin
BeskrivningAnläggningsmaskinförare för att täcka Arvika och Eda kommuns behov av maskinister.
Intern identifierareDnr 2026-105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000