229520-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arbetsmiljötjänster – Arbetsmiljöredovisningsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsmiljöredovisningsverktyg
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett lättanvänt digitalt verktyg för arbetsmiljöredovisning. Verktyget ska användas av Beställarens egen personal samt entreprenörers/leverantörers personal som är med i SFA-projektet. I uppdraget ingår även att utbilda all berörd personal, befintlig och tillkommande under projektets löptid, så att de kan använda systemet på avsett sätt.
Intern identifierare24SVOA571
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareArbetsmiljöredovisningsverktyg