229657-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Personlarm med positionering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonlarm med positionering
BeskrivningLunds kommun, Visit Lund AB och Lunds kommuns Fastighets AB, genom Lunds kommuns upphandlingsenhet, inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av avtal avseende hyra av personlarm med positionering utomhus.
Intern identifierareKS 2026/0313
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000