2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledningstjänster, SÖS – By 74 permanent reservkraft
Beskrivning: Projektledningstjänster, SÖS – By 74 permanent reservkraft. LOC 2023-1217.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93419:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning