229673-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Uppdragskonsult kontraktsuppföljning ATK entreprenad Norr
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppdragskonsult kontraktsuppföljning ATK entreprenad Norr
Beskrivning: Uppdragskonsult kontraktsuppföljning ATK entreprenad Norr
Intern identifierare: KOM-417542
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avrop av Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 11878, Kontraktsuppföljning i entreprenadskedet
Intern identifierare: Uppdragskonsult kontraktsuppföljning ATK entreprenad Norr