2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av platser i vård- och omsorgsboende Östra Botkyrka
Beskrivning: Upphandlingen rörde sammanhållna vård- och omsorgsboendeplatser i Östra Botkyrka fördelade på somatisk- samt demensavdelning.
Intern identifierare: VON/2025:00051
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen rör sammanhållna vård- och omsorgsboendeplatser i Östra Botkyrka fördelade på somatisk- samt demensavdelning.
Intern identifierare: Upphandling av platser i vård- och omsorgsboende Östra Botkyrka