See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kubiserad stenflis
Beskrivning: Halkbekämningsmaterial- kubiserad stenflis
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107096:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 14212430 Stenflis