229721-2024 - Resultat
Sverige – Larmövervakningstjänster – TI 2023-1209 Välfärdsteknik-Trygghetslarm ordinärt boende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1209 Välfärdsteknik-Trygghetslarm ordinärt boende
BeskrivningUpphandling av Välfärdsteknik - Trygghetslarm för ordinärt boende för kommunerna Södertälje, Salem, Katrineholm, Nykvarn och Gnesta.
Intern identifierare23/137
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del