See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1164 Transporter för Telge Återvinning
Beskrivning: Upphandling av transporter med lastväxlare med och utan släp, liftdumper, flis och bränsletransporter med flisbil i två olika delområden.
Intern identifierare: 23/109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A
Beskrivning: Container transport/tömning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B
Beskrivning: Flis- och bränsletransporter