Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vård, sömnapnéutredning
Referensnummer: HSN 258-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser utredning av misstänkt obstruktiv sömnapné hos vuxna patienter i öppenvård och omfattar: Läkarundersökning, utredning, diagnostik och förslag på behandling
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen