229830-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Inredningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtalsupphandling av inredningsarkitekttjänster.
Referensnummer: Dnr SU FV-2.2.1-2985-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79931000 Inredningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för inredningsarkitekttjänster för Stockholms universitetet behov för att kunna komplettera med en bredare kompetens för både mindre och större framtida projekt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71220000 Arkitektonisk formgivning, 79932000 Inredningsdesign
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen