2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sorteringsverk
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp, alt. leasing, av sorteringsverk att använda på NSR:s återvinningsanläggning i Helsingborg.
Intern identifierare: 24/0510
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43411000 Sorterings- och siktmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000