Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillsyn, underhåll & service Biogastankstation
Referensnummer: KLF 2020/640
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av leverantör som kan leverera tillsyn, underhåll och service av Biogastankstationen, som Luleå kommun och Luleå Lokaltrafik äger.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen