2. Förfarande
Förfarande
Titel: Power source/ Strömkälla-AC/AC
Beskrivning: KTH needs to purchase a new Power source/ Strömkälla-AC/AC and instrument specific spare parts and service
Intern identifierare: V-2024-0321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Requirements