229884-2017 - ResultatSverige-Umeå: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult affärsutveckling inom besöksnäring.
Referensnummer: 17047
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänst avseende utbildning, rådgivning och affärsutveckling till företag inom besöksnäringen eller därtill angränsande verksamhet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen