Socialstyrelsen upphandlar ramavtal för konsulttjänster avseende utvärdering och uppföljning inom området vård och omsorg.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal för konsulttjänster avseende utvärdering och uppföljning inom området vård och omsorg.