230016-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Finansiell revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänst för samordningsförbund
Referensnummer: FK 2022/017845
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212100 Finansiell revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar auktoriserade revisorer för årlig revision av samordningsförbund.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen