230028-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – HR- och lönesystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHR- och lönesystem
BeskrivningHR - och lönesystem
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86238:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenNya funktioner/moduler som utvecklas i systemet under avtalstiden Nya integrationer Konsulttjänster Kundanpassningar