Begäran om information och inbjudan till produktpresentation gällande teknisk plattform för larm och ledning av prehospitala resurser, exempelvis ambulans, ambulanshelikopter, liggande sjuktransport och mobila team.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32500000 Telekommunikationsmateriel, 32522000 Telekommunikationsutrustning, 32571000 Kommunikationsinfrastruktur, 35121700 Larmsystem, 48510000 Programvara för kommunikation, 48810000 Informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen