2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tälthangarer Kalmar Öland Airport
Beskrivning: Kalmar Öland Airport har behov av 2-3 nya tälthangarer för uppställning av flygplan och fordon.
Intern identifierare: 2025-51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
Ytterligare klassificering (cpv): 45217000 Byggnation av tälthallar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000