2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trävaror till Sandö
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för trävaror så som hardboard-, softboardskivor och reglar i varierande dimensioner och längder till MSB:s verksamhet på Sandö.
Intern identifierare: 25/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03419000 Virke
Ytterligare klassificering (cpv): 03419100 Virkesvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000