230262-2020 - ÄndringSverige-Lund: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande teknik för ordinärt boende 2019 VoO
Referensnummer: KS2019/0049
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trygghetsskapande teknik i ordinärt boende