2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plogbil (2)
Beskrivning: Upphandling av plogil till Timrå kommun, Kultur- och teknikförvaltningen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124977:Lot:1