Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård, konsult- samt utbildningstjänster
Referensnummer: LiU-2019-03592
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar företagshälsovård, konsult- och utbildningstjänster inom ledar- och medarbetarutveckling samt utbildningsinsatser inom chefsprogram för medarbetare vid Linköpings universitet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: Fem anbudsområden
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 80500000 Utbildningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen