Prekvalificering för Modernisering av Ormanäs ARV, Höörs kommun
Referensnummer: 19/15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45252127 Byggnation av avloppsreningsverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Mittskåne Vatten (beställaren) inbjuder härmed leverantörer till prekvalificering för anbudsgivning för en modernisering av Ormanäs avloppsreningsverk, Höörs kommun, Sverige. Prekvalificeringen görs genom att leverantören lämnar in en intresseanmälan/anbudsansökan i enlighet med de krav som framgår av Bilagan "Underlag prekvalificering Ormanäs ARV" och denna inbjudan som erhålls via Tendsign.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45232423 Byggnation av avloppspumpstationer, 45453100 Renoveringsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen